Skip links

Kúpeľne

Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte telefonicky, emailom a dohodnite si termín stretnutia s našimi odbornými predajcami a dizajnérmi podľa vašich preferencií

Prineste so sebou podklady – základom je okótovaný pôdorys a vaša predstava o dizajne. Našim dizajnérom samozrejme pomôžu aj obrázky materiálov, prvkov, textúr, ktoré by ste si vedeli vo vašom interiéri predstaviť.

 

1.1
2.2

S našimi odbornými poradcami si prejdete vzorkovňu, vyberiete obklady, dlažby, sanitu aj nábytok, ktoré vám budú vyhovovať ako po estetickej stránke, tak aj po funkčnej stránke.

Na základe vašich individuálnych požiadaviek, so zohľadnením technických možností priestoru a vyčleneného rozpočtu následne vypracujeme vizualizáciu vo fotorealistickej kvalite.

 

 

Po odsúhlasení vizualizácie vám pripravíme cenovú ponuku.

Pokiaľ cenová ponuka prevyšuje váš rozpočet, radi vám navrhneme alternatívy použitých materiálov a prvkov tak, aby bola konečná cena v medziach vášho rozpočtu. Po odsúhlasení cenovej ponuky vytvoríme záväznú objednávku a informujeme vás o dobe dodania objednaného tovaru.

 

 

3.3
4.4

Posledným krokom je realizácia rekonštrukcie či stavby navrhnutého dizajnu.

Táto si vyžaduje vysokokvalifikovaných odborníkom so zmyslom pre detail. Predíďte sklamaniu a zbytočným komplikáciám a spoľahnite sa na našich skúsených profesionálov.

 

 

Obklady a dlažby

Rozmanité vzory a dôraz na detail to sú hlavné atribúty, ktoré Vám pomôžu nájsť ten správny produkt pre váš interiér či exteriér.

Sanitárna keramika a Nábytok

Radi Vám pomôžeme, aby sa Vaša kúpeľňa stala ozajstným miestom pre oddych a relax.

Vane a sprchovacie kúty

V súzvuku moderného dizajnu a úžitku a hlavne Vášho pohodlia si vyberiete ten pravý relax do Vašej kúpeľne.

Batérie a kúpeľňové doplnky

Pretože sa snažíme byť viac ako len predajca, radi Vám na základe 10 ročných skúseností poradíme a pomôžeme.