Skip links

LG KRONO pôsobí na trhu od roku 2004. Predmetom našej činnosti bol spočiatku maloobchodný a
veľkoobchodný predaj laminátových podláh, sanity, obkladov a dlažieb. Už takmer 20 rokov sa
venujeme predaju tohto sortimentu, počas rokov sme však zbierali skúsenosti a v súčasnosti
ponúkame aj komplexné služby interiérového dizajnu, prípravu 3D vizualizácií, odborné poradenstvo
a zabezpečenie realizácií.

V roku 2017 sme do nášho portfólia zaradili aj predaj čalúnených postelí a matracov, čím vznikla
značka Postele ROYAL. Sme výhradným dovozcom pre Slovensko, prevádzkujeme online shop
www.posteleroyal.sk a pôsobíme ako veľkoobchodný partner pre 4 predajne so sortimentom tejto
značky. O značke Postele ROYAL sa dozviete viac na posteleroyal.sk

Spoznajte náš team!
Patrik Gotthardt

Poradenstvo - vizualizácie

Jozef Lepieš

Poradenstvo - vizualizácie

Zuzana Halajová

Poradenstvo - vizualizácie

Zuzana Halajová

Poradenstvo

Erika Labošová

Marketing

2004
Vznik
web predajna

Na trhu pôsobíme od 2004. Predmetom našej činnosti bol spočiatku maloobchodný a veľkoobchodný predaj laminátových podláh, postupom času sme rozšírili našu ponuku o sanitárnu keramiku, keramické obklady a dlažby.

2008
Rekonštrukcia
web predajna kopie

V roku 2008 sme spustili rekonštrukciu nových priestorov v Lučenci, čím sa náš showroom rozrástol na 880 m2. Po dvoch rokoch stavebných prác sme slávnostne otvorili nové moderné zázemie firmy (predajňa, administratívna budova). Pre koncového zákazníka sme dokázali rozšíril sortiment ponúkaného tovaru o drevené podlahy, interiérové dvere, rozšíril sa výber vaní, sanitárnej keramiky, sprchovacích kútov, obkladov a dlažieb, batérií a kúpeľňových doplnkov.

2014
Edimarket
edi

V roku 2014 sme predajňu rozšírili o novú prevádzku pod názvom EDIMARKET s rozlohou 1 400 m2. EDIMARKET sa zaoberal predovšetkým predajom bytových doplnkov, bytového textilu a ratanových súprav.

2017
Postele Royal
royal

V roku 2017 sme do nášho portfólia zaradili aj predaj čalúnených postelí a matracov, čím vznikla značka Postele ROYAL. Sme výhradným dovozcom pre Slovensko, prevádzkujeme online shop www.posteleroyal.sk a pôsobíme ako veľkoobchodný partner pre 4 predajne so sortimentom
tejto značky.

2022
LG Krono
web predajna kopie 02

Rok 2022 bol pre nás prelomový. Potichu a pomaly nám v hlavách začala vŕtať myšlienka posunu nášho podnikania. Dopyty zákazníkov nás uistili, že sme správne a rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku aj o kuchyne a nábytok na mieru. Dnes, po takmer 20tich rokoch v brandži, sme hrdí na to, že sme schopní projekty zabezpečiť komplexne. Za tento čas sme si vybudovali spoľahlivé partnerstvá, vďaka ktorým prinášame do domovov našich zákazníkov tie najkvalitnejšie produkty. Uvedomujeme si, že realizácia sofistikovaného interiéru si vyžaduje vysokokvalifikovaných odborníkov so zmyslom pre detail, preto kladieme dôraz na odbornosť a ľudský prístup.